Ekipa Pstrykadła to ludzie, którzy czują pasję i ciągłą fascynację tym co robią. Łączy nas nie tylko praca ale też przyjacielska więź.

Fotografujemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie, w wielkich katedrach i małych kościółkach, na dużych weselach i kameralnych przyjęciach. W dużych korporacjach i prywatnych przedsiębiorstwach. Organizujemy sesje indywidualne oraz grupowe. Pracujemy z zaprzyjaźnionym studiem ale również aranżujemy plan zdjęciowy na potrzeby klienta. Specjalizujemy się w fotografii biznesowej, eventowej, produktowej, kobiecej, ślubnej, miłą odskocznią są dla nas sesje ciążowe, dziecięce, oraz wszelkiego rodzaju reportaże z chrztu czy komunii.

Unikamy standardowych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i najnowszych trendów ale przede wszystkim umiejętność słuchania i słyszenie Waszych potrzeb pozwala nam na realizację wymarzonych projektów fotograficznych. Cenimy kameralność podczas sesji, wysoką jakość i styl.

Lubimy podróże małe i duże, dlatego też działamy na terenie całej Polski.
Wraz z www.sailindivingplanet.com  organizujemy podwodne zaręczyny z pełną fotorelacją spod wody, jak również sesje zdjęciowe na całym świecie, także na jachtach 🙂